marketaEvent Manager

+420 774 486 820
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jmenuji se Markéta Knollová a jsem zakladatelkou projektu cz-eventmanager portál.  Zkušenosti v oboru sbírám od roku 1996, v roce 2015 jsem začala v Event Managementu podnikat jako OSVČ.

Specializace:

  • zakladatelka portálu
  • event marketing a projektové řízení
  • vzdělávací projekty, konference, semináře
  • trendy eventy a tematické akce
  • launche a galavečer
  • expozice na výstavy a veletrhy
  • konzultace, poradenství

Více o mně:

Tvořím a realizuji firemní i soukromé akce na klíč.  Věnuji se také vzdělávacím projektům a současně působím jako soukromá lektorka anglické konverzace.

V roce 1996 jsem vystudovala cestovní ruch a od té doby již více než 22 let získávám pracovní zkušenosti. Začínala jsem jako odborný referent v cestovní kanceláři, později jsem incomingovou cestovní kancelář řídila. V hotelovém průmyslu jsem pracovala jako revenue manažerka, obchodní ředitelka, následně ředitelka eventové sekce hotelové společnosti. Během svého profesního života jsem organizovala bezpočet firemních, sportovních i soukromých akcí, večírků a oslav, konferencí, seminářů aj.

V roce 2015 jsem řídila jedno z oddělení organizačního výboru IIHF Mistrovství světa v ledním hokeji v Praze a v Ostravě. Nádherná zkušenost plná zážitků a pozitivních emocí. Součástí mé práce byla nejen péče o členy Mezinárodní hokejové federace a další oficiální účastníky, ale také kompletní hospitality servis pro týmy, projektové řízení kongresu, trenérského symposia a slavnostního galavečera. Ve stejném roce jsem oslavila kulaté narozeniny a rozhodla se splnit si svůj sen, pracovat „na volné noze“.

Jsem člověk, který umí znalosti a zkušenosti propojit se zdravým selským rozumem a využít je v praxi. Řídím se heslem: „Kdo chce, hledá způsoby.“

Motto: „Když jde člověk stále rovně, daleko nedojde…“ mě provází na každém kroku. Mým přáním je, aby to, co dělám, mělo smysl.

Život mě naučil,  jak je důležité umět naslouchat a snažit se vidět svět i očima druhých.  Společně můžeme tvořit akce vašich snů!

A co mě ještě baví?  Cestovat, objevovat stále nová místa, seznamovat se s inspirativními lidmi a komunikovat. Relaxovat ve společnosti šálku dobré kávy, knihy a kočičích mazlíčků. Chodit s rodinou po horách, výletovat na kole (nejen) okolo Třeboně, vdechovat vůni moře, hor i lesů.

Komunikuji česky (rodilá mluvčí), anglicky (na profesionální úrovni), německy a španělsky (pasivní znalost).