ivetaEvent Manager
+420 602 372 952
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jmenuji se Iveta Harčariková, pro vás vždy Iveta, pokud vám to vyhovuje

Specializace:

  • catering, F&B service
  • velkokapacitní akce
  • firemní akce pro tým i zákazníky
  • event venue (prostory pro akce)
  • svatby

Více o mně:

V oboru event management jsem od roku 2000, kdy jsem promovala na Filozofické fakultě UP v Olomouci. Díky italské filologii, kterou jsem částečně studovala i v Itálii, jsem se dostala ke své první pozici kariéry – ředitelky hotelu v centru Prahy provozovaného italským managementem. A přesto, že jsem mé profesní plány spojovala hlavně s mým druhým oborem – andragogikou s profilací na personální management, v cestovním ruchu jsem zůstala a nikdy jsem nelitovala.

Po zkušenostech v hotelnictví jsem po pěti letech přešla „na druhý břeh“ a pracovala jsem v několika cestovních kancelářích zaměřených na incoming. V té době jsem si také založila živnostenský list a stala se ze mě tzv. OSVČ.

Zlomem v mé kariéře bylo působení v hotelu Hilton zhruba před deseti lety, kdy jsem se poprvé dostala k realizaci eventů. Po odchodu z tohoto hotelu jsem v realizaci firemních akcí dále pokračovala. Za toto období jsem si vybudovala skvělé vztahy se svými klienty, pro které pracuji opakovaně a velmi si jich všech vážím. S některými z nich obchodní vztah přerostl v přátelství, což je pro mne velmi cenné.

V oblasti eventů jsem se „našla“, jak se říká. Je to práce, která mne baví a naplňuje, každá nová poptávka je pro mne výzvou a úspěšné zakončení akce pak vždy odměnou. Těším se i na vás, kteří s námi odstartujete spolupráci a svěříte mi a mým kolegyním svůj event, který se stane i naším